Casual Oto Koltukları Yorumları Yorumlar
KAZA GEÇİRDİK!
Bebeğimde şükürler olsun çizik bile olmadı. Satış sonrası hizmet de çok iyi. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Ö** A**
ÇOCUĞUMUN KAFASI UYURKEN ÖNE DÜŞMEDİ !!
Çok uzun yola çıkmadık ama 2 saatlik bir yolculuk sırasında uyumuştu, kafası öne düşmedi çok fazla yatış pozisyonu olmasa da rahatça uyudu, bu da önemliydi bizim için. Koltuğun yüksekliği de ideal bence, henüz 11 aylık bebeğim dışarıyı rahatça izleyebiliyor. Sizin oto koltuğundan beklentileriniz de önemli tabi ama biz aradığımız özellikleri bu koltukta bulduk.
S** K**
MÜZİK SİSTEMİ HARİKA
Vallahi bu kadar beklemiyordum, müzik sistemi, bardaklığı, süngerleri de sağlam, çok teşekkürler.
H** G**
AVRUPA STANDARTLARINDA KALİTE!
Doğrusunu söylemek gerekirse ürünün Türk malı olmasından ötürü ön yargılı yaklaşmıştım. Çocuğumuza kalitesinden dolayı hep ithal ürün tercih etmiştik ancak oto koltuğu arayışına girdiğimde Avrupa standardında üretilmiş bir ürün beni şaşırttı ve ürün elimize ulaştığında ise bütün ön yargılarımı yıktı kesinlikle tavsiye ederim.
M** Ş**
İ-SİZE TESTİYLE MÜKEMMEL GÜVENLİK
Çok çok memnunum, çok araştırdım. İ-size testi olması en önemli yanıydı.
G** Y**
0-18 KG'DAN 15-36 KG'A GEÇTİK
Be safe izi comfort 0 18 kg'dan buna geçtik. Be safe ile karşılaştırırsam kesinlikle bunun kumaşı daha iyi, diğerinde kızım aşırı terliyordu bunda öyle bir problem yaşamıyoruz. 18 36 kg oto koltukları sınıfına göre yatma pozisyonu beklendiği kadar, tabii ki küçükler kadar açı kazanmıyor. İsofixi düzgün bir şekilde sabitleniyor. Boyun desteği yeterli uyurken başı öne düşmüyor kafasını yana dayadığında. Kısacası kızım rahat etti, bebek arabasını da kullandığım marka casual, güvenlik testlerine güvenerek aldım, pişman etmedi. Yüksek bi koltuk, camdan dışarıyı rahat görebiliyor çocuk. Sadece yatma pozisyonu düğmesi basarak öne çekmeli. Koltuk boşken çok rahat ama çocuk üzerindeyken zorluyor yatırmak. Çünkü basarak çocuğun ağırlığı ile koltuğu öne çekmek gerekiyor. Dik pozisyona getirirken geri itildiği için böyle bir zorlanma olmuyor.
Ö** G**
İLK KULLANIMDA HUZUR BULDUK
Ürün yeni olduğu için önce benim gibi yorum bulamayıp alma konusunda emin olamayabilirsiniz ama bence alın. Ben 9 aylık bebeğimi 0-13 kg taşıma koltuğuna oturtamıyordum arabanın içinde sürekli kaos ortamı sinirler gergin bütün yolculuk çocuğum nolur ağlama diye geçiyordu sadece 2 kez kullandım ve hem de araçta sadece ikimizdik o arkada ben önde hiç ağlamadı ve kısacık mesafede bile uyudu biz inanılmaz sevdik.
T** Ç**
DÜŞÜNMEDEN ALIN
Bir anne olarak günlerce araştırdım. Olası bir kaza durumunda bu ürünün 8 kat daha güvenilir olduğunu öğrenince hiç düşünmeden aldım. Kılıfların yıkanılabilir olması, leke tutmaması benim için önemli ayrıntılardı. Ayrıca arabaya takmak da çok kolay. Kızım da çok sevdi, yolculuklarımız eğlenceli oldu, iyi ki aldım.
A** B**
GÜZEL VE KALİTELİ ÜRÜN!
Ürünün yeşil olanını aldım gayet güzel ve kaliteli duruyor. Zaten ürün hakkında başka bir firmadan detaylı bilgi almıştım. Zorlu testleri başarıyla geçmiş bir ürün. Güvenle alıp kullanabilirsiniz
S** B**
GÜVENLİ VE PRATİK KULLANIM
Biz çok memnun kaldık, güvenlik sağlamlık açısından son derece iyi. Biz iki araç kullanıyoruz, eşimin ve benim araçlarımız ayrı. Sık sık koltuğu çıkartıp araçlar arasında gezdiriyoruz, isofixi gayet sağlam ve kullanışlı. Çok rahat ve kolay bir şekilde bir bayan olarak çıkarıp diğer araca takabiliyorum, 5 dakikamı almıyor; bu bizim için çok önemliydi. Bazı isofixler çok sağlam olmuyorlar ve pratik kullanılmıyorlar; biz 2 aydır belki 20 kez çıkarıp takmışızdır.
S** K**
KALİTE VE GÜVENLİK!
Ben ürünü 1 yıldır kullanıyorum, yerli marka ve bütün güvenlik önlemleri var. Kumaş kalitesi harika. Bu fiyat aralığında alınabilecek bir ürün ben baya bir araştırma sonucunda aldım pişman değilim.
D** T**
İSOFIX ŞIKLIĞI VE KONFORU: TERCİHİMİ DOĞRU YAPTIM!
Elimizde başka bir markanın ürünü olmasına rağmen isofixli olsun diye bu ürünü tercih ettik. Mağazadan aldık ürünü inanılmaz iyi anlattılar acaba mı dedik ama dedikleri kadar var. Ürünü aldıktan aylar sonra kullanmaya başladık, boy kilodan dolayı kullanmaya başladığımız günden beri inanılmaz rahat olduğunu düşünüyorum 3 dakika içinde uykuya geçiyor. Ve hiç huysuzlanmadı, sıcak havalarda çok terletmedi kumaşı belki bebekten bebeğe fark eder. İç pedlerinin yumuşaklığı çok iyi puf puf diğer ürünlerde köpük üstü kumaşdı. Gerçekten çok kaliteli çok uzun süre bizimle olacak güvenlik ve konfor ikisi bir arada yatış pozisyonunun olması çok iyi. Başarılı bir ürün iyi ki diğer markaları almamışız.
D** E**
BEBEĞİM İÇİN DOĞRU TERCİH, MEMNUNİYET GARANTİSİ!
Araba koltuğu gerçekten çok güzel bebeğim çok rahat etti bir sürü araba koltuğu araştırıp sonunda buna karar vermiştik. Gerçekten çok kaliteli sonuçta memnunuz kargolama da çok iyi, hediye için teşekkür ederiz.
M** K**
TAVSİYE EDİLEN KALİTELİ HİZMET!
Ürün hızlı bir şekilde elimize ulaştı. Paketleme çok iyiydi, orijinal kartonu vardı. Sipariş ettiğimiz renkte geldi. Hiçbir şekilde sorun yaşanmadı. Çok teşekkür ediyorum ve herkes tavsiye ederim.
P** G**
KALİTELİ VE ŞIK TASARIM
Ürünü aldık ve çok beğendik. Kaliteli malzemelerden üretilmiş, ayrıca şık bir tasarıma sahip. Bebeğimiz de çok rahat ediyor. Teşekkürler!
A** G**
KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM!
Takması kolay, kaliteli görünüyor. Tavsiye ederim.
U** F**
İKİNCİ TERCİHİMİZDE MUTLAK MEMNUNİYET
Bu 2. oto koltuğumuz ilkinde kızım hiç rahat edemiyordu, yolculuk tam bir felaketti. Ama bu koltuk çok başarılı; bebeğin oturduğu yer daha yumuşak. Yatış şekli diğer koltuklar gibi kaydırmalı değil. Alttan yukarı kaldırıyorsun, böylece çocuk dışarıyı rahatça izleyebiliyor. Çarpışma testi sertifikalı. Daha ne olsun :)
P** B**
GÜVENLİĞİN VE KONFORUN BİR ARAYA GELDİĞİ TERCİH
Ürünü çok araştırarak satın aldık. Donanımı ve geçtiği testler güven sağlıyor. Bebeğimiz de çok sevdi, uzun ömürlü bir ürün olacak.
Z** S**
BAŞARILI OTO KOLTUĞU TERCİHİ
Oto koltuğuna internetten bakıp karar verdim. Mağazada görüp almak istedim ve Osmaniye Civil mağazasına gittim. Orada görüp beğendim, hiç düşünmeden satın aldık eşimle. Kurulumuna mağaza çalışanları yardımcı oldular. Pusette yaptığı huysuzluğu bu koltukta yapmadı. Bir saatlik vola gittiğimizde kafası öne düşmedi. Koltuk başarılı, biz memnun kaldık. Zaten i-size standartlarına uygun ve koltuk bu güven hissini fiziken de karşılıyor. İstediğiniz özellikler mevcutsa tereddüt etmeden alabilirsiniz.
D** E**
ÇOK BAŞARILI
Çok başarılı. Türk markası olması da gurur verici.
A** Y**
BAŞARILI
Başarılı bir ürün.
A** I**
HEMEN UYKU MODUNA GEÇİŞ
Gerçekten söylendiği gibi bebiş koltuğa oturduğu gibi uyuyor. Böyle müthiş bir araba koltuğu görmedim.
G** K**
ARAŞTIRMA SONUCU TERCİH EDİLEN MÜKEMMEL OTO KOLTUĞU
Bu ürünü almadan önce çok araştırma yaptım. Yatış pozisyonu olan ve 360 derece dönen bir oto koltuğu istiyordum. Sonra anladım ki güvenlik konfordan çok daha önemli. Zor uyuyan kızım bile 5 dakikada uykuya daldı. Eğer çok kararsız kaldıysanız gidip bu ürünü mağazada görün. Zaten diğer oto koltuklarıyla arasındaki farkı anlayacaksınız.
O** B**
GOLDFIX PRO İLE GÜVEN VE KALİTE!
Ben Goldfix Pro’yu 1 yıldır kullanıyorum, yerli marka ve bütün güvenlik önlemleri var. Kumaş kalitesi harika ve bu fiyat aralığında alınabilecek bir ürün. Ben çok araştırma sonucunda aldım, pişman değilim.
S** B**
CASUAL OTO KOLTUĞU İLE HUZURLU YOLCULUKLAR!
Çok hiperaktif bir bebeğim olduğu için ilk başta oldukça tereddütlüydüm. Oturur mu, durur mu, acaba koltuğu sever mi diye. Bir sebeple rahat edebileceğiz ve aynı zamanda güvenli bir oto koltuğu tercih etmek istedim ve araştırmalara başladım. Karşıma Casual markası çıktı. Önce E Bebek mağazasında deneyerek, sonra internet üzerinden ürünü satın aldık ve serüvenimiz başladı. Hem marka hem mağaza her süreçte sürekli destekçiydi. Memnuniyet videomuzu Casual’a gönderince sayfasında paylaşmak istediğini bildirerek bize hediyeler yollaması da ayrıca hoş bir hareketti. Casual bizi kazandı. Dilerim alan herkes çok memnun kalır. Bebişler fosur fosur uyuyor, çevreyi izleyerek güle oynaya yolculuklar geçirir ve anne babalarını üzmezler inşallah.
S** T**
İYİ Kİ ALDIĞIM OTO KOLTUĞU
Benim için bebek rahatlığı ve güvenlik çok önemli. Araştırmalarım sonucu bu ürünü aldım ve iyi ki aldım diyorum.
B** B**
YENİ OTO KOLTUĞUYLA MUTLU YOLCULUKLAR
Yeni aldık, bayıldık. Teşekkür ederiz. Bebeğim oto koltukta oturamazdı, şimdi uzun yolculuklar yapıyoruz beraber.
E** H**
GOLDFIX İLE BEBEĞİMLE KEYİFLİ ANLAR!
Bebeğim Goldfix içinde gayet mutlu. Üstelik sadece ikimiz geziyoruz.
İ** K**
GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABİLİRSİNİZ.
Oto koltuğu almadan önce çok araştırmış biri olarak söylüyorum, gönül rahatlığı ile tercih ediniz. Kızımla önceden yolculuklar çileydi resmen. Meğer doğru oto koltuğu bulmak ne kadar önemliymiş. Bu kalitede yurtdışında üretilmiş ürünlerin fiyatı bunun üç katı. Casual bu anlamda hem Avrupa standartlarında bir ürün, hem de çok daha uygun fiyatlı. Ve en önemlisi i-size sertifikalı.
A** T**
CAN KURTARICI GOLDFIX
Bebeğim 8 aylık Goldfix ürünü ile henüz yeni tanıştık, kendisi sağ kolum, can kurtarıcım. Şimdi yolculuklarımızı hep uyuyarak geçiriyoruz, teşekkürler Casual.
M** H**
SEVEREK KULLANIYORUZ
Oğlumuz için aldık, severek kullanmaya devam ediyoruz.
R** S**
GÜZEL SATIŞLARINIZ OLSUN
Türk malı ve kaliteli olması takdire şayan. Güzel satışlarınız olsun.
A** V**
İKİNCİ KEZ TERCİHİMİZ CASUAL OTO KOLTUĞU
Bu ikinci koltuğumuz, bir önceki başka markaydı kızım içine oturmak dahi istemiyordu. Aşırı terletiyordu ama bu koltuğa seve seve oturuyor terleme yapmıyor. Kemeri bağlamada diğerinde çok zorlanıyorduk ama bu koltukta hiç zorlanmıyoruz. Ayrıca isofixle bağlantı güven veriyor.
E** E**
ÇOCUĞUMUN UYURKEN BOYNU ÖNE DÜŞMEDİ
Sonunda, çocuğum uyurken boynunun düşmediği bir oto koltuğu buldum. Teşekkürler Casual.
E** E**
GÜVENLİKTE ÜST DÜZEY
Çok kaliteli ve güvenlik üst düzeyde. Çok araştırarak aldım. İlk çocuğumda aynı markanın 9-36 kilo olanı almıştım, yeni çocuğum olunca bunu büyük için aldım. Güvenerek alabilirsiniz.
H** K**
ÇOK KALİTELİ
Ürünün kurulumu kolay, güven veriyor, çocuğumuz keyifle kullanıyor, ergonomisi çok başarılı.
S** B**
BEBEĞİMİZ ÇOK SEVDİ
Ürünü çok araştırarak satın aldık. Donanımı ve geçtiği testler güven sağlıyor. Bebeğimiz de çok sevdi :) uzun ömürlü bir ürün olacak.
Z** S**
BRAVO!
Her ürününüzden memnunum. Travel set aldım 5 sene önce Casual Cadillac Air. Oto koltuğunu da aldım. O da çok kaliteli, kızım yatağındaymış gibi uyuyor. Yerli bir markanın bu kadar kaliteli olması pek rast geldiğimiz bir şey değil. Bravo!
B** B**
ÇOK İYİ KARAR VERMİŞİZ
Teslimatta ve süresinde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Çok iyi bir karar vermişiz, üründen çok memnunuz.
D** A**
ÇOCUĞUMUN BAŞI ÖNE DÜŞMÜYOR
Uzun süre ürün araştırdım birçok markanın yorumlarını okudum sonra o meşhur marka ürünler benim almam gereken zamanda indirime girmeyince hiç yorum olmadığı halde risk alarak bu ürünü aldım. Daha önce de bebek arabası tercih ettiğim marka olduğu için beni yanıltmadı. İyi ki de almışım gerçekten kaliteli çocuğum çok rahat etti yatış kademesi yeterli başı öne düşmüyor, yüksekliği ideal dışarıyı izleyebiliyor. Kumaşı uzun yolculuklarda ister istemez terleme yapıyor ama bu hepsinde oluyormuş. Kargolama güzeldi ve bardaklık da hediye geldi. Biz çok memnun kaldık.
Z** K**
GÜVENEREK ALABİLİRSİNİZ
Ürün birebir aynısı, çok kaliteli ve güvenlik üst düzeyde. Çok araştırarak aldım. İlk çocuğumda aynı markanın 9-36 kilo olanı almıştım, yeni çocuğum olunca bunu büyük için aldım. Güvenerek alabilirsiniz.
H** K**
BEBEĞİM ÇOK RAHAT ETTİ
Araba koltuğu gerçekten çok güzel, bebeğim çok rahat etti. Bir sürü araba koltuğu araştırıp sonunda buna karar vermiştik. Gerçekten çok kaliteli, sonuçta memnunuz. Kargolama da çok iyi, hediye için teşekkür ederiz.
M** K**
ÜRÜN HAKKINDAKİ İLK DENEYİMLERİMİ PAYLAŞMAK İSTERİM
  1. İsofix Bağlantısı Metal Olduğundan Gerçekten Güven Veriyor ve Mekanizması Çok İyi Çalışıyor. Sökme ve Takma İşlemi Rahat ve Kolay.
  2. Sünger Yapısı Oldukça Konforlu ve Kaliteli Hissi Veriyor.
  3. İskelet Yapısı Oldukça Kaliteli, Yatırma Mandalı Takılma Yapmıyor ve Pratik. Koltuk İskeleti Çocuğu Tam Kavriyor (Çocuğum Bu Durumu Pek Sevmedi, Rahat Hareket Edemediği İçin), Ama Güvenlik Açısından Bu Gerekli.
  4. Emniyet Kemer Sistemi Çok İyi.
E** Y**
GÜZEL KALİTELİ BİR ÜRÜN
Herkese tavsiye ederim. Çok kaliteli ve ergonomik.
C** M**
OĞLUMUZUN KEYFİ
Ürünün kurulumu kolay, güven veriyor, oğlumuz keyifle kullanıyor, ergonomisi çok başarılı.
S** B**

Uyarı: Sitemizde yer alan yorumlar, yetkili satıcılarımıza ait online platformlara yapılan yorumların orijinal metinleridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.