Oto Koltuğu Test ve Mükemmeliyet Merkezimiz;

Casual Oto Koltuğu Test ve Mükemmeliyet Merkezi

 

2020 yılının ilk yarısında faaliyete geçen Oto Koltuğu Test ve Mükemmeliyet Merkezimiz, firmamızın oto koltuğu üretimindeki lider konumunu daha da güçlendirmektedir.

2017 yılında başladığımız oto koltuğu üretiminde, uluslararası test standartlarına uygun olarak üretim yapan ilk ve tek tesis olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Mükemmeliyet Merkezimiz, konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmekte olup, en son teknolojik ve hassas test cihazlarını kullanarak yüksek kaliteli malzemelerden üretilen oto koltuklarının her aşamasını detaylı bir şekilde kontrol etmektedir.

Özellikle, Avrupa Güvenlik Standartlarına (I-Size – R129) uygunluğunu sağlamak adına en zorlu çarpışma testlerini içeren kapsamlı test süreçleri uygulanmaktadır.

 

Mükemmeliyet Merkezimizde kullanılan başlıca test cihazları şunlardır:

 

3 Nokta Emniyet Kemerleri Dayanıklılık Test Cihazı

Emniyet Kemerleri Dayanıklılık Test Cihazı

Emniyet Kemeri Açma Test Cihazı (A ve B Methodu)

Isofix Test Cihazı

Gerdirme Butonu Test Cihazı

Rockwell Sertlik Ölçüm Cihazı

Erime Akış Ölçüm Cihazı

10 kN Ekonomik Çekme Basma Test Cihazı

Tuz Testi Test Cihazı

Emniyet Kemeri Aşınma Test Cihazı

Hassas Portatif Renk Ölçüm Cihazı

Yatay Tanma Test Seti

Kumaş Kontrol Masası

 

Mükemmeliyet Merkezimiz, uluslararası standartlara uygun üretilen oto koltuklarının her aşamasında mühendislerimiz tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilmesini amaçlamaktadır.

Bu sayede, sürdürülebilir yüksek kalite standartlarına ulaşarak müşterilerimize güvenli ve konforlu oto koltukları sunmayı hedefliyoruz.Oto Koltuğu Testleri


"Oto Koltuğu Test ve Mükemmeliyet Merkezi" 2020 yılının ilk yarısında faaliyete geçmiştir.

2017 yılı itibariyle oto koltuğu üretimi yapmaya başlayan firmamız, uluslararası testlere sahip üretim yapan ilk ve tek tesis olmanın gururunu yaşıyoruz.

Casual Oto Koltuğu Test ve Mükemmeliyet Merkezi

Mükemmeliyet merkezimizde konusunda uzman arkadaşlarımız son teknolojik hassas test cihazlarını kullanarak, yüksek kaliteli malzemelerden üretilecek olan oto koltuklarının
parçalarını en zorlu çarpısma testlerini içeren, yenilenen Avrupa Güvenlik Standartlarına (I-Size – R129) uygun şekilde teste tabii tutulması işlemini yapmaktadırlar..

Mükemmeliyet merkezimizde;

Casual Oto Koltuğu Test ve Mükemmeliyet Merkezi

Cihazlar kullanılmaktadır.

Mükemmeliyet Merkezimizde amaçlanan uluslararası standartlara uygun üretilen ürünlerin her aşamasında mühendislerimizce kontrol edilmesi aynı zamanda sürdürülebilir yüksek kalite sağlamaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.