Blog

GÜVENLİ VE KONFORLU YOLCULUKLAR İÇİN CASUAL OTO KOLTUKLARI

14 Kasım 2023

Casual, çocuk oto koltukları konusunda öncü bir markadır. Oto koltuğu konusundaki uzmanlarımız, her detayı düşünerek tasarladıkları ürünlerimizle sizlere güvenli ve konforlu yolculuklar sunuyor.

i-SİZE NEDİR? / CASUAL OTO KOLTUKLARI

21 Haziran 2023

i-size nedir?

I-Size, ECE R129 Yönetmeliğin bir parçasıdır. R129,  geliştirilmiş çocuk oto koltukları için yeni Avrupa Standardıdır.

CASUAL İSPANYA’DA, BABYKID SPAIN + FIMI 2024 FUARINDA YENİLİKLERİNİ TANITTI!

30 Ocak 2024

Geçtiğimiz hafta, 27-29 Ocak tarihleri arasında heyecan verici bir etkinlikte yer aldık! Sektörün önde gelen fuarlarından biri olan BabyKid Spain + FIMI'ye katıldık ve bir kez daha yeniliklerimizi ve güvenlik odaklı ürünlerimizi sergileme fırsatı bulduk. Sizlerle paylaşmak için büyük bir heyecanla duyuruyoruz: Far boyunca büyük ilgi gördük ve birçok yeniliği tanıttık.

PATENTLİ EKSTRA ÇELİKLE GÜÇLENDİRİLMİŞ BOYUNLUK

18 Ocak 2024

Casual oto koltukları olarak çocuklarımızın güvenliği için, sürekli yeni ve yenilikçi çözümler aramak, bizim misyonumuzun bir parçasıdır. Bu doğrultuda, sizlere heyecan verici bir gelişmeyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz: Casual oto koltukları olarak "Patentli Ekstra Çelikle Güçlendirilmiş Boyunluk " özelliğimizle; çocuklarınıza maksimum güvenliğini sunuyoruz.

PATENTLİ DÖRDÜNCÜ TEMAS NOKTASI İLE EKSTRA GÜVENLİK

18 Ocak 2024

Türkiye'nin öncü çocuk oto koltuğu üreticisi olarak, güvenliği ön planda tutarak yola devam ediyoruz. Yenilikçi ve özgün tasarımlarımıza bir yenisini ekleyerek, çocuklarınızın güvenliği için bir adım daha ileri gidiyoruz. Yeni geliştirdiğimiz özellikle ilgili olarak, sizlere tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz: "4Üncü Temas Noktası ile Ekstra Koruma”

OTO KOLTUĞU ÜRETİCİSİNDEN PROFESYONEL TAVSİYELER

27 Kasım 2023

Oto koltuğu seçimi, çocuklarımızın güvenliği için hayati önem taşıyan bir karardır. Yıllardır hem birçok markanın distribütörlüğünü üstlenmiş, hem de Avrupa Güvenlik Sertifikalı çocuk oto koltukları üreten bir bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen "koltuk alırken nelere dikkat etmeliyiz" sorularını cevaplamak istedik.

CASUAL OTO KOLTUKLARI YENİLİKÇİ TASARIM İLE UYKUDA ÇOCUĞUNUZUN BAŞINI ÖNE DÜŞMEKTEN KORUR

22 Haziran 2023

Günümüzde, ebeveynlerin araba kullanırken en sık karşılaştığı sorunlardan biri, çocuğun başının uyurken öne düşmesidir. Bebeklerin boyun kasları henüz yeterince güçlü olmadığı için bu durum hem rahatsız edici hem de potansiyel bir güvenlik riski taşır. Ancak Casual oto koltukları, bu soruna çözüm getirmek için gerçekleştirdiği araştırmalar ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

CASUAL OTO KOLTUĞU KAZA ÇARPIŞMA TESTİ

22 Haziran 2023

Casual markası olarak, müşterilerimize güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Bu kapsamda, ürünlerimizin güvenilirliğini ve dayanıklılığını belirlemek adına önemli bir adım attık: kaza çarpışma testleri. Ürünlerimizin güvenliği konusundaki taahhüdümüzü desteklemek amacıyla Almanya merkezli DEKRA ve TUVSUD gibi uluslararası bağımsız, prestijli test kuruluşlarıyla işbirliği yaparak gerçekleştirdiğimiz bu testler, sonuçlarıyla gurur duymamıza neden oldu.

CASUAL GOLDFİX PRO I-SİZE OTO KOLTUĞU HAYAT KURTARIYOR: ADANA CEYHAN TRAFİK KAZASI HİKAYESİ

22 Haziran 2023

Adana Ceyhan'da meydana gelen bir trafik kazasında, ailenin otomobili tırla çarpıştı. Bu korkunç olayda, Özge A., eşi ve çocuğu büyük bir tehlike atlattı. Ancak, kaza sonucunda araç pert olmuş olmasına rağmen, çocukları Casual Goldfix Pro I-Size oto koltuğu sayesinde yara almadan kurtuldu.

CASUAL ALMANYA'DA KIND + JUGEND 2023 FUARINDAKİ STANDIMIZA BEKLİYORUZ.

22 Haziran 2023

Bebek ve çocuk dünyasının öncü isimleri, KIND + JUGEND 2023 fuarında buluşuyor! Casual oto koltuğu uzmanı olarak, biz de bu büyülü etkinlikte yer alacak ve sizi HALL 10.2 No:50'de bulunan standımıza davet ediyoruz. 7-9 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan fuar, Köln, Almanya'da düzenlenecek ve yeni ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.