• Hakkımızda

HAKKIMIZDA

    Vatan Çocuk Gereçleri Fid.Peyz.Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti. 2007 yılında İstanbul İstoç'ta hizmet vermeye başlamış ve 2013 yılında İstanbul Arnavutköy ilçesinde ki yeni yerine taşınmıştır. 

      Toptan satış yapan firmamızın amacı sektöründe kendi ispatlamış dünya markalarının geniş ürün yelpazesini müşterilerimiz beğenise sunabilmektir. Yılların tecrübesine sahip markaları müşterilerimiz ile tanıştırmak ve onların gereksinimlerini karşılamak bizim için kıvanç kaynağı olmuştur. Firmamız dünyaca ünlü markaları bir araya getirip, ihtiyaç doğrultusunda müşterilerine en iyi kaliteyi sunmak için sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.

      Çocuklarımızın güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir ve firmamız en iyi ve en güvenli ürünleri seçerek müşterilerine sunmaktadır. Sektöründeki profesyonel markaları çatısı altında birleştiren firmamız, yeni ürünler hakkında geniş çaplı araştırmalar yaparak ürünleri satışa sunmadan önce bizzat yürüttüğü test süreçlerinde denemekte ve ardından satışa sunmaktadır.

       Dinamik bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen firmamızın faaliyet alanı sadece Türkiye ile sınırlı olmayıp faaliyetlerini global ölçekte büyütmeyi hedeflemektedir.

vatan logo

"Size ve sevdiklerinize önem veriyoruz..."

ktlg 1                altimg 2               altimg 5

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net